Welkom bij Century 21 ComHome

Ons Team

Silvester Vermoote
CEO
BIV 507067
silvester@c21.immo

   

Veronique Arcati
OFFICE
MANAGER
veronique@c21.immo

Guido Geeurickx
PARTNER
BIV 202839
guido@c21.immo

Jonas Tourlousse
SALES MANAGER
BIV 511927
jonas@c21.immo

Fanny
inkoop/verkoop ter plaatse
MALLORCA
fanny@century21comhome.eu

Tim
inkoop/verkoop ter plaatse
COSTA DEL SOL
tim@century21comhome.eu

Sabrina
inkoop/verkoop ter plaatse
COSTA BLANCA
sabrina@century21comhome.eu

Ons kantoor

Century 21 Comhome is in de Westkust gekend voor zijn sterke, persoonlijke en correcte aanpak voor wie zijn eigendom wil (ver)kopen of (ver)huren. Tevens zijn wij ook reeds jaren actief in Spanje, namelijk aan de Costa del Sol (Marbella), Costa Blanca (Alicante/Benidorm) en op het eiland Mallorca. Voor een zorgeloze aankoop/verkoop of verhuur bent u bij ons aan het juiste adres. Binnen ons kantoor staan wij u bij met onze BIV erkende vastgoedmakelaars en vormen wij een hecht team met onze Century 21 collega's van de Westkust.

Enkele cijfers

  • 90% van onze panden worden binnen de 6 maanden verkocht
  • Onze groep telt meer dan 170 kantoren in België alleen
  • In de Westkust zijn er 6 Century 21 kantoren die samenwerken op uw pand
  • 90% van de inwoners in België kent Century 21
  • In 2016 en 2017 verkochten wij reeds meer dan 75 eigendommen in België en Spanje
  • Wij meer dan 1100 bezoekers per maand hebben op onze website

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en blijf steeds op de hoogte van onze projecten